FAQ

Najčastejšie otázky 

 

Čo je Kardistic?

Je to obchod, ktorý ponúka karty pre kúzelníctvo, cardistry alebo pre zberateľov kariet.

Aký je rozdiel medzi kartami z Kardistic a kartami z ostatných obchodov?

Skoro všetky karty z nášho obchodu sú vyrobené v Amerike. Idú o kvalitné žolíkové hracie karty, ktoré majú špeciálny povrch a sú z kvalitného kartónu. Vďaka týmto vlastnostiam karty vydržia oveľa dlhšie a manipuluje sa s nimi lepšie oproti ostatným obyčajným kartám.

Prečo sú niektoré karty také drahé?

Niektoré karty sú limitované. To znamená, že sa vytlačia a už sa v budúcnosti nebudú nikdy viac tlačiť. Dokonca sú karty, ktoré majú limitovaný počet alebo maju aj očíslovaný balíček. Tieto karty  sú neskôr veľmi vžácne a majú vysokú hodnotu.

Všimol som si, že sa cena pri niektorých kariet zvyšuje. Prečo?

Týka sa to limitovaných kariet, ktoré sú časom vzácnejšie a zvyšuje sa ich hodnota. Občas sa nám podarí zohnať limitované karty, ktoré sú už nejakú dobu vypredané. Týchto kariet máme vždy len limitovaný počet kusov. Prvé balíčky predávame za nižšiu cenu, ale potom cenu zvyšujeme podľa aktuálnej hodnoty.

Som začiatočník, aké karty si mám kúpiť?

Na začiatku úplne postačia štandardné karty Bicycle alebo Tally-Ho karty. Samozrejme rozdiely medzi drahšími a štandardnými kartami sú, ale tie rozdiely nie sú vždy veľké a ako začiatočník ich človek nevie až tak rozlíšiť.

Našiel si v popise kariet pojem, ktorému nerozumieš?

Vysvetlenie všetkých pojmov, ktoré sú ti neznáme a informácie o kartách nájdeš tu.

Nedozvedeli ste sa čo ste chceli? Máte nezodpovedanú otázku?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo nám napíšte priamo na kontakt@kardistic.sk.