O Nás

Všetko sa to začalo už dávno.

Ako každého, aj nás fascinovali kúzla a triky s kartami, ktorými nás ohurovali starší spolužiaci a súrodenci. Na rozdiel od ostatných však u nás nevyhaslo nadšenie po naučení sa niekoľkých trikov z YouTube. Z kúzelníctva sa pre nás stala láska na celý život: triky s kartami, zaujímavé miešania a rôzne „flourishe“ sa stali súčasťou nášho každého dňa.

Ako sme sa zlepšovali, prišlo aj na objednávanie prvých profesionálnych kariet. Zohnať ich na Slovensku bolo však takmer nemožné– a preto sa začala písať história Kardistic.sk. Rozhodli sme sa, že to zmeníme a vytvorili sme obchod, kde každý nadšenec kariet (či už hracích, alebo určených na kúzlenie) nájde všetko, čo potrebuje.

Teda vlastne… balíčky dizajnových kariet za rozumnú cenu.

Trvalo to pár rokov, ale dnes sú z nás skutoční odborníci na čokoľvek spojené s kartami. A Kardistic.sk je jedným z najlepších obchodov s profesionálnymi kartami na Slovensku. Nájdete u nás širokú ponuku dizajnových balíčkov, ktoré sme si sami odskúšali a za každý z nich môžeme položiť ruku do ohňa.

Okrem známych kariet Bicycle pre začiatočníkov a širokej ponuky zaujímavých balíčkov určených pre skúsených kúzelníkov sa venujeme aj jedinečným limitovaným a vzácnym kartám, ktoré ocenia najmä zberatelia a nadšenci. Naším cieľom je ponúknuť ostatným zberateľom možnosť získať vzácne a limitované karty, ku ktorým by sa inak nevedeli dostať.